Kurumsal Turkcell

RADYOLİNK

0.1 ms Latency ile yıllık % 99,98 kesintisizlik oranları. Üstelik kurulum, periyodik bakım ve 7/24 arıza durumunda müdahale ücretsiz.

Radyolink

0.1 ms Latency ile yıllık % 99,98 kesintisizlik oranları. Üstelik kurulum, periyodik bakım ve 7/24 arıza durumunda müdahale ücretsiz.

– Radyolink iletişimin zor olduğu koşullarda kullanılır. Güçlü veri iletimi sayesinde, zor koşullarda bile başarı ile kullanılabilir. 
– İki nokta arası iletişimi hedefleyerek çok güçlü bir bağlantı altyapısı sunması nedeniyle, kurumların karasal bağlantılarına alternatif olarak sunulmaktadır.
– Kablolu sistemlerle karşılaştırıldığında, işletme maliyetinin düşüklüğü ilk dikkat çeken özelliğidir. Hizmet sunduğu mesafe itibari ile kurulması; bakım ve işletmesi açısından değerlendirildiğinde büyük avantajlar sağlamaktadır. 
– % 99.98 kullanılabilirlik süresi ve 7/24 Monitor edilebilme özellikleri mevcuttur.
– Dedike bant genişlikleri sadece radyolinklerin kurulu olduğu noktalar arasında geçerlidir.
– Bu servis finans kurumlarına, bankalara, özel şirketlere, dedike bağlantı ve internet ihtiyacı olan kurumlar ve internet erişiminde Kuzey Kıbrıs Turkcell’i tercih eden kurumsal müşterilerimize sunulacaktır.

– Kurumsal Bağlantı ve Kurumsal Internet Hizmetleri, 12 Aylık taahhüt ile sunulmaktadır. 
– Taahhütün ilk 6 aylık süresinin dolmasından önce kurum tarafından taahhüt sonlandırılması veya taahhüttün yerine getirilmemesi durumunda, kurulum ve söküm maliyeti 2.500 USD (KDV dahil) erken iptal bedeli olarak faturalandırılacaktır.
– Kullanılacak donanım Kuzey Kıbrıs Turkcell’e ait olup, kullanım hakkı kurumda olacaktır. 
– Kurumsal Statik IP; kurumun ihtiyacı doğrultusunda dışa erişim için kullanılmaktadır. Gerçek IP’ler, internet erişimi için kullanılmaktadır.
– Kurumsal APN; 3G bağlantılarının kapalı network omurgasından ilerlenmesi için tanımlanmış tüneldir. 

Turkcell internet çıkışı birbirinden bağımsız 2 farklı altyapıdan sağlanır. Yedeksiz yapıda internet servisimiz birinci altyapı üzerinden sağlanmaktadır. Yedekli yapıda ise yine ana çıkış olarak birinci altyapı üzerinden hizmet verilmekte fakat herhangi bir servis kesintisi durumunda otomatik olarak ikinci altyapı üzerine aktarım yapılarak servis sürekliliği sağlanmaktadır.

Kurumsal Portföy yöneticinize başvurabilir veya yukarıdaki iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Kampanya bitiş tarihi, kampanyadan yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.